Dzień pamięci - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - dzień pamięci. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: dzień pamięci, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. dzień pamięci w naszej wyszukiwarce.

Obchody II Dni Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Mińsku Mazowieckim pod patronatem prof. Pawłowicz

Obchody II Dni Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Mińsku Mazowieckim pod patronatem prof. Pawłowicz Pani Poseł Krystyna Pawłowicz oraz Społeczny Komitet "Dziękujemy za Wolność" serdecznie zapraszają na II Obchody Dni Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Mińsku Mazowieckim. Poniżej publikujemy ramowy program obchodów: 1 marca 11:00-15:00 - Gra Miejska „Obława 1944-1963”, start Plac Kilińskiego; 15:15 - uroczystości z udziałem mieszkańców, pocztów sztandarowych pod tablicą upamiętniającą zamordowanych w Mińsku ...

Dzień pamięci - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - dzień pamięci. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: dzień pamięci, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. dzień pamięci w naszej wyszukiwarce.

facebook