Dyskoteka - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - dyskoteka. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: dyskoteka, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. dyskoteka w naszej wyszukiwarce.

Dyskoteki, kawiarnie i bazary w kościołach. Lepiej już je wyburzać

Dyskoteki, kawiarnie i bazary w kościołach. Lepiej już je wyburzać Kościół p.w. św. Katarzyny w Brukseli ma być zdesakralizowany i zamieniony na bazar warzywno-owocowy, ze względu na „zbyt wysokie koszty jego utrzymania”. Niestety coraz częściej zdarza się, że świątynie są przerabiane na dyskoteki czy nawet ... Decyzję o zamknięciu świątyni w Brukseli  forsował radny tego miasta Philippe Close, który przekonywał, że koszty utrzymania świątyni stają się „już nie do zniesienia". Radni chcieli początkowo wyburzyć budynek. Jednak ...

Dyskoteka - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - dyskoteka. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: dyskoteka, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. dyskoteka w naszej wyszukiwarce.

facebook