Dymisje - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - dymisje. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: dymisje, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. dymisje w naszej wyszukiwarce.

Gargas dla Fronda.pl: Syndrom Titanica i ostatnie skoki na kasę

Gargas dla Fronda.pl: Syndrom Titanica i ostatnie skoki na kasę - PO nic już nie jest w stanie uratować. Takiej katastrofy nikt się nie spodziewał. Przegrana Bronisława Komorowskiego zmusiła Platformę do radykalniejszych kroków– mówi dziennikarka śledcza Anita Gargas. Ewa Kopacz zapowiada, że nie przyjmie sprawozdania prokuratora Generalnego. Czy Andrzej Seremet pożegna się ze stanowiskiem? Prokurator Seremet sam wyznał, że kilkakrotnie rozważał możliwość złożenia dymisji, ale na pewno nie ...

Dymisje - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - dymisje. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: dymisje, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. dymisje w naszej wyszukiwarce.

facebook