Duma - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - duma. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: duma, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. duma w naszej wyszukiwarce.

Prezydent Duda o Biało-Czerwonych: Lepszej Drużyny Polska nie miała od ponad 30 lat!

Prezydent Duda o Biało-Czerwonych: Lepszej Drużyny Polska nie miała od ponad 30 lat! Polska przegrała 3 do 5 z Portugalią w serii rzutów karnych w ćwierćfinale piłkarskich mistrzostw Europy. Ale to nic, wszyscy kibice mocno dziękują Biało-Czerwony za wspaniałe widowisko. Nawet Prezydent! Po przegranym meczu Prezydent Polski Andrzej Duda napisał na Twitterze: Panowie, DZIĘKUJEMY! Lepszej Drużyny Polska nie miała od ponad 30 lat! Pan Kuba Błaszczykowski głowa do góry! To jest piłka ...

Duma - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - duma. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: duma, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. duma w naszej wyszukiwarce.

facebook