Duch soboru - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - duch soboru. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: duch soboru, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. duch soboru w naszej wyszukiwarce.

Papież Franciszek odrzuca „ducha Soboru” i wyraża swoje poparcie dla wizji Kościoła Benedykta XVI

Papież Franciszek odrzuca „ducha Soboru” i wyraża swoje poparcie dla wizji Kościoła Benedykta XVI Papież Franciszek wyraźnie pokazuje swoją własną pozycję eklezjalną, która będzie zauważona przez wszystkich: popiera on wizję Kościoła Benedykta XVI i absolutnie odrzuca tzw. „ducha Soboru". Właśnie opublikowano ważny list Papieża Franciszka do arcybiskupa Agostino Marchetto. Zawiera on następujące zdanie: „Śląc te słowa chciałbym być blisko Ciebie i przyłączyć się do prezentacji książki „Primato pontificio ed ...

Duch soboru - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - duch soboru. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: duch soboru, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. duch soboru w naszej wyszukiwarce.

facebook