Drzewko - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - drzewko. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: drzewko, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. drzewko w naszej wyszukiwarce.

Wojna o drzewko bożonarodzeniowe

Wojna o drzewko bożonarodzeniowe Gubernator amerykańskiego stanu Rhode Island wywołał protesty tamtejszych chrześcijan, nazywając choinkę w siedzibie władz "drzewkiem świątecznym", a nie "bożonarodzeniowym". Chrześcijanie podkreślają, że gubernator zapomniał na jakich wartościach zbudowano stan. Gubernator Lincoln Chafee wywołał wściekłość, gdy ogłosił, że w siedzibie władz stanowych stanie drzewko świąteczne (ang. holiday tree), a nie tradycyjne, bożonarodzeniowe (Christmas tree). Republikańska członkini stanowej Izby Reprezentantów Doreen Costa już ...

Drzewko - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - drzewko. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: drzewko, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. drzewko w naszej wyszukiwarce.

facebook