Drożyzna - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - drożyzna. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: drożyzna, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. drożyzna w naszej wyszukiwarce.

Eurodrożyzna - ile Polacy stracą podczas EURO 2012

Eurodrożyzna - ile Polacy stracą podczas EURO 2012 Dla przeciętnego Polaka czerwiec będzie misiącem zwiększonych wydatków. Nie tylko hotelarze i restauratorzy podniosą ceny na czas piłkarskiego turnieju. Podwyżki zapowiadają sklepikarze. Nawet o 10 proc. więcej zapłacimy za piwo, wódkę, napoje bezalkoholowe i jedzenie ... Nie tylko utrudnienia w komunikacji miejskiej w największych miastach Polski będą problemem Polaków. Na czas EURO 2012 zdrożeją produkty spożywcze w lokalnych sklepach.   "Kto mieszka w pobliżu stadionu, dworca ...

Drożyzna - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - drożyzna. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: drożyzna, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. drożyzna w naszej wyszukiwarce.

facebook