Dr Wojciech Jabłoński - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - dr Wojciech Jabłoński. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: dr Wojciech Jabłoński, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. dr Wojciech Jabłoński w naszej wyszukiwarce.

Dr Wojciech Jabłoński: "Dla Komorowskiego jedynym wyjściem jest wycofanie się"

Dr Wojciech Jabłoński: Dr Wojciech Jabłoński twierdzi, że Bronisław Komorowski w niedzielnej telewizyjnej debacie został „znokautowany” przez Andrzeja Dudę. Jedynym wyjściem dla Komorowskiego jest „wycofanie się”. Politolog dość krytycznie ocenia debatę: „Wystawianie do debaty telewizyjnej osoby, która nie jest politycznym fajterem i na komunikacji telewizyjnej się nie zna, kończy się tym, czym się skończyło (…)Wiedziałem, że ...

Dr Wojciech Jabłoński - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - dr Wojciech Jabłoński. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: dr Wojciech Jabłoński, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. dr Wojciech Jabłoński w naszej wyszukiwarce.

facebook