Dr hab Rafał Chwedoruk - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - dr hab Rafał Chwedoruk. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: dr hab Rafał Chwedoruk, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. dr hab Rafał Chwedoruk w naszej wyszukiwarce.

Dr hab. Rafał Chwedoruk dla Fronda.pl: Lewicowość wśród młodzieży to ewenement

Dr hab. Rafał Chwedoruk dla Fronda.pl: Lewicowość wśród młodzieży to ewenement - W Polsce nie ma ludzi o lewicowych poglądach wśród młodzieży. Trudno sobie wyobrazić, że zaczynająca od zera partia młodych ludzi odegra poważniejszą rolę – mówi politolog dr hab. Rafa Chwedoruk. Na scenie politycznej pojawiają się dwa nowe byty – liberalna NowoczesnaPL i lewicowa partia Razem. Które z nich ma większe szanse, żeby zaistnieć i coś zdziałać? Zdecydowanie ta pierwsza, choćby ...

Dr hab Rafał Chwedoruk - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - dr hab Rafał Chwedoruk. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: dr hab Rafał Chwedoruk, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. dr hab Rafał Chwedoruk w naszej wyszukiwarce.

facebook