Donbas - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Donbas. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Donbas, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Donbas w naszej wyszukiwarce.

Bunt rosyjskich żołnierzy w Donbasie. Ukraina się broni.

Bunt rosyjskich żołnierzy w Donbasie. Ukraina się broni. W pułku piechoty morskiej w Nowoazowsku wybuchł otwarty bunt. Żołnierze są wściekli z powodu zwłoki z wypłatą wynagrodzenia. Grożą zniszczeniem maszyn i wnoszą o zwolnienie ze służby.. Ukraiński wywiad poinformował o buncie rosyjskich żołnierzy na terenie Donbasu. Żołnierze 3 kompanii czołgów wystosowali do dowództwa zbiorowy raport o zwolnienie ze służby. Grożą także zniszczeniem wszystkich maszyn w wypadku ...

Donbas - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Donbas. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Donbas, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Donbas w naszej wyszukiwarce.

facebook