Die zeit - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - die zeit. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: die zeit, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. die zeit w naszej wyszukiwarce.

Na całym świecie przybywa katolików. Za to w Polsce ... ubywa!

Na całym świecie przybywa katolików. Za to w Polsce ... ubywa! Niemiecki "Die Zeit" przedstawiła grafikę i analizę ilości katolików na świecie. Okazuje się, że od 2000 roku w niektórych krajach świata przybyło ponad kilkadziesiąt procent wyznawców katolicyzmu, za to w niektórych krajach Europy, w tym ... Na całym świecie przybywa katolików. Od 2000 r. w niektórych krajach ich liczba zwiększyła się o kilkadziesiąt proc. Spadła za to w niektórych krajach Europy. W tym w Polsce, gdzie ...

Die zeit - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - die zeit. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: die zeit, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. die zeit w naszej wyszukiwarce.

facebook