Degeneracja - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - degeneracja. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: degeneracja, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. degeneracja w naszej wyszukiwarce.

Prof. Krystyna Pawłowicz dla Fronda,pl:Prof. Hartman to zdegenerowany naukowiec

Prof. Krystyna Pawłowicz dla Fronda,pl:Prof. Hartman to zdegenerowany naukowiec „Mam nadzieję, że nawet dla wyborców Palikota istnieje granica akceptacji dla wynaturzeń. Głęboko wierzę, że nie ma w Polsce tylu degeneratów” - mówi dla Fronda.pl prof. Krystyna Pawłowicz. Za nawoływanie do legalizacji kazirodztwa prof. Jan Hartmann powinien być pociągnięty do odpowiedzialności karnej. Także władze uczelni na której pracuje, powinny wyciągnąć wobec niego konsekwencje, bo jako pracownik naukowy nie ...

Degeneracja - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - degeneracja. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: degeneracja, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. degeneracja w naszej wyszukiwarce.

facebook