Dariusz - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - dariusz. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: dariusz, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. dariusz w naszej wyszukiwarce.

Poseł PO używa sobie na FB. "Jarku wypier..."

Poseł PO używa sobie na FB. "Jarku wypier..." „Polityka miłości” w wykonaniu Platformy Obywatelskiej przybiera bardzo specyficzne formy. Poseł Ireneusz Raś, prywatnie brat ks. Dariusza Rasia, bliskiego współpracownika kard. Stanisława Dziwisza, wkleja na swoim faceboowym profilu zdjęcia grupy „Jarku wypier...”. Ot, taki niewinny ... Na swoim profilu na popularnym portalu społecznościowym Facebook aktywnie udziela się poseł Ireneusz Raś. Ostatnio umieścił na swojej tablicy satyryczne zdjęcie Antoniego Macierewicza i Jarosława Kaczyńskiego z podpisem: „Antek, mówiłem ...

Dariusz - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - dariusz. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: dariusz, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. dariusz w naszej wyszukiwarce.

facebook