Czarni - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - czarni. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: czarni, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. czarni w naszej wyszukiwarce.

Nelson Mandela nie żyje. Trzeba się modlić, a nie wynosić go na ołtarze

Nelson Mandela nie żyje. Trzeba się modlić, a nie wynosić go na ołtarze Nelson Mandela nie żyje. A media, zachodnie i polskie również, już pieją, że odeszła od nas ikona rasowej równości. Problem polega tylko na tym, że jak to zwykle bywa sytuacja jest o wiele bardziej skomplikowana. Zacznę od tego, że rozumiem walkę o równouprawnienie i sprzeciw wobec apartheidu. Z katolickiego punktu widzenia nie da się zaakceptować rozwiązań z białego okresu RPA. Segregowanie ludzi ze względu na ...

Czarni - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - czarni. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: czarni, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. czarni w naszej wyszukiwarce.

facebook