Cukrzyca - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - cukrzyca. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: cukrzyca, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. cukrzyca w naszej wyszukiwarce.

Chcesz uniknąć cukrzycy? Jedz jak wiking!

Chcesz uniknąć cukrzycy? Jedz jak wiking! Jak się okazuje na cukrzycę najlepsza jest dieta wikingów. Okazuje się, że dieta wikingów chroni przed nadwagą, która powiązana jest z wieloma chorobami przewlekłymi i pomaga utrzymać ciśnienie krwi w normie Rewelacje na temat skutków diety wikingów opublikował prestiżowy magazyn medyczny "American Journal of Clinical Nutrition". Naukowcy z University of Eastern Finland podpowiadają jak budować zdrowe menu. "Należy jeść jak najwięcej ...

Cukrzyca - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - cukrzyca. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: cukrzyca, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. cukrzyca w naszej wyszukiwarce.

facebook