Cud maryjny - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - cud maryjny. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: cud maryjny, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. cud maryjny w naszej wyszukiwarce.

Cud maryjny w Nigerii? Boko Haram w odwrocie!

Cud maryjny w Nigerii? Boko Haram w odwrocie! Nigeryjski biskup opowiadał o wizji, w której Jezus Chrystus zapowiedział zwycięstwo nad Boko Haram dzięki modlitwie różańcowej. I po miesiącu od upublicznienia tej wizji terroryści ponoszą wielkie klęski! W kwietniu tego roku nigeryjski biskup Oliver Dashe Doeme opowiedział publicznie o wizji, której doświadczył kilka miesięcy wcześniej. Podczas adoracji Najświętszego Sakramentu miał objawić mu się nasz Pan Jezus Chrystus ...

Cud maryjny - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - cud maryjny. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: cud maryjny, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. cud maryjny w naszej wyszukiwarce.

facebook