Ciemność - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - ciemność. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: ciemność, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. ciemność w naszej wyszukiwarce.

Ks. Kachnowicz dla Fronda.pl: Afery? Modlitwa jest przestrzenią ocalenia dla Polski!

Ks. Kachnowicz dla Fronda.pl: Afery? Modlitwa jest przestrzenią ocalenia dla Polski! Kiedy jesteśmy bombardowani ciemnością (afery, przemoc, bezsens, itp), to jest właśnie przestrzeń, która jest Bożą odpowiedzią. Ludzie potrzebują tego światła - przekonuje ks. Łukasz Kachnowicz. Mieliśmy wczoraj Mszę z Chórem dla Jezusa przed kolejną próbą przygotowującą do Koncert Chwały w Lublinie. Po Mszy siadłem na chwilę, żeby ich posłuchać. I słuchając, przyszedł mi do głowy ...

Ciemność - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - ciemność. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: ciemność, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. ciemność w naszej wyszukiwarce.

facebook