Ciężarna - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - ciężarna. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: ciężarna, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. ciężarna w naszej wyszukiwarce.

Prof. Musiał: Stalinowscy żołnierze gwałcili, by "złamać dumę niemieckich kobiet". Polek także

Prof. Musiał: Stalinowscy żołnierze gwałcili, by ”Ilja Ehrenburg, stalinowski propagandysta żydowskiego pochodzenia nawoływał sowieckich żołnierzy do tego, aby „złamać dumę kobiet niemieckich” - twierdzi prof. Bogdan Musiał. Prof. Bogdan Musiał przyznaje w rozmowie z „GPC”, że oficjalnie nie ma dokumentu, który potwierdziłby, że sowieccy żołnierze idący przez Polskę do Berlina mieli gwałcić kobiety. Dodaje jednak, że ”Ilja ...

Ciężarna - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - ciężarna. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: ciężarna, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. ciężarna w naszej wyszukiwarce.

facebook