Chodorkowski - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - chodorkowski. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: chodorkowski, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. chodorkowski w naszej wyszukiwarce.

Rosja: Opozycjoniści żądają dymisji Putina

Rosja: Opozycjoniści żądają dymisji Putina Około 2 tys. zwolenników Partii Wolności Narodowej (Parnas) przybyło na plac Puszkina w Moskwie, aby protestować przeciwko odmowie zarejestrowania ugrupowania. Uczestnicy manifestacji żądali m.in. dymisji premiera Władimira Putina. "Rosja - Tak!, Putin - Nie!", "Rosja bez Putina!", "Putin musi odejść!", "Precz z Putinem i Miedwiediewem!", "Wybory bez opozycji, to przestępstwo!" - skandowali protestujący. Wśród postulatów znalazło się również przeprowadzenie w ...

Chodorkowski - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - chodorkowski. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: chodorkowski, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. chodorkowski w naszej wyszukiwarce.

facebook