Chmielewski - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Chmielewski. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Chmielewski, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Chmielewski w naszej wyszukiwarce.

Pięciogwiazdkowe pielgrzymki

Pięciogwiazdkowe pielgrzymki „Gazeta Wyborcza” z troską i smutkiem pochyla się nad wyjazdami organizowanymi przez parafie i żąda, głosem prezesa śląskiego oddziału Polskiej Izby Turystyki Grzegorz Chmielewski, by organizatorzy pielgrzymek czy kolonii dla dzieci z biednych rodzin podlegali ... Po pierwsze: pielgrzymi do świętych miejsc nie wędrują by w luksusie spędzić tydzień wakacji czy urlopu. Ich wędrówka, ich trud – to ich modlitwa. Naprawdę, drogi panie prezesie, nie ma ...

Chmielewski - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Chmielewski. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Chmielewski, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Chmielewski w naszej wyszukiwarce.

facebook