Caracas - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - caracas. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: caracas, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. caracas w naszej wyszukiwarce.

Wenezuela: ksiądz odmówił udzielenia Komunii św. osobie, która klęczała

Wenezuela: ksiądz odmówił udzielenia Komunii św. osobie, która klęczała Oburzenie na postępowanie księdza jest powszechne. Nie tylko na wenezuelskich, ale również na forach innych krajów latynoskich, a nawet europejskich, można obserwować krytyczne głosy zaniepokojonych katolików – pisze dla Fronda.pl Justyna Zun-Dalloul z Caracas. W Wenezueli doszło do zdarzenia, które szeroko komentowane jest na wszelkich forach społecznościowych w Ameryce Łacińskiej. W poniedziałek, 25 lutego, ksiądz odprawiający Mszę św. w kościele pod wezwaniem Preciosisima Sangre ...

Caracas - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - caracas. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: caracas, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. caracas w naszej wyszukiwarce.

facebook