Bury - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Bury. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Bury, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Bury w naszej wyszukiwarce.

Znaleźli obrazek św. Teresy przy szkieletach żołnierzy „Burego”

Znaleźli obrazek św. Teresy przy szkieletach żołnierzy „Burego” Archeolodzy pracujący w miejscowości Gajrowskie k. Giżycka odnaleźli szczątki dziewięciu osób - żołnierzy 3. Brygady Wileńskiej Narodowego Zjednoczenia Wojskowego, dowodzonej przez Romualda Raisa „Burego”. Ze wstępnych badań wynika, że są to dwudziestokilkuletni mężczyźni, którzy najprawdopodobniej zginęli w walce. Przy szkieletach znaleziono także artefakty, jak przedmioty z wyposażenia wojskowego oraz … butelkę z zamkniętym w ...

Bury - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Bury. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Bury, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Bury w naszej wyszukiwarce.

facebook