Budowa mózgu - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - budowa mózgu. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: budowa mózgu, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. budowa mózgu w naszej wyszukiwarce.

Osoby religijne mają inny mózg niż osoby niewierzące

Osoby religijne mają inny mózg niż osoby niewierzące Naukowcy zajęli się mózgiem człowieka religijnego i niereligijnego. I doszli do wniosku, że występują diametralne różnice w budowie mózgu osób wierzących i niewierzących. Zatem, kto ma lepszy (prawidłowy) mózg? Swoje spostrzeżenia naukowcy opublikowali na łamach naukowego pisma "Journal of the American Medical Association (JAMA) Psychiatry". „Tajemnica kryje się w korze mózgowej. Jej grubość i struktura ma związek z duchowością ...

Budowa mózgu - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - budowa mózgu. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: budowa mózgu, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. budowa mózgu w naszej wyszukiwarce.

facebook