Brutalność - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - brutalność. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: brutalność, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. brutalność w naszej wyszukiwarce.

Izraelska policja brutalnie traktuje chrześcijan!

Izraelska policja brutalnie traktuje chrześcijan! Przeciw brutalnemu traktowaniu kleru i wiernych przez izraelską policję oraz jej arogancji zaprotestowało 13 zwierzchników Kościołów chrześcijańskich w Ziemi Świętej. Dokument podpisali hierarchowie Kościołów prawosławnych i katolickich z łacińskim patriarchą Jerozolimy i z kustoszem Ziemi ... W proteście skierowanym do władz izraelskich patriarchowie i biskupi wyrazili zaniepokojenie licznymi aktami brutalnego traktowania duchownych, lokalnych wiernych i pielgrzymów w czasie celebracji prawosławnej Paschy, a zwłaszcza podczas wielkosobotniej liturgii ...

Brutalność - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - brutalność. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: brutalność, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. brutalność w naszej wyszukiwarce.

facebook