Borys Budka - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Borys Budka. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Borys Budka, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Borys Budka w naszej wyszukiwarce.

Ziobro rozlicza Budkę z podwyżek dla radców i adwokatów

Ziobro rozlicza Budkę z podwyżek dla radców i adwokatów Ministerstwo sprawiedliwości powiadomiło Prokuraturę Generalną o możliwości popełnienia przestępstwa przez byłego ministra, Borysa Budkę, obecną gwiazdę marszy KOD. Czy Budka działał na szkodę państwa? Były minister sprawiedliwości na trzy dni przed wyborami wydał rozporządzenie, które obejmowało podwyżkę wypłat dla prawników. Pieniądze miały być wypłacane ze Skarbu Państwa za sprawy z wyboru i z urzędu. ...

Borys Budka - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Borys Budka. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Borys Budka, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Borys Budka w naszej wyszukiwarce.

facebook