Boniek - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - boniek. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: boniek, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. boniek w naszej wyszukiwarce.

Boniek ostro o Szczuce

Boniek ostro o Szczuce Kazimiera Szczuka powiedziała ostatnio, że Euro 2012 to: „jest samczy, infantylny i idiotyczny kult igrzysk, które nie mają żadnego celu poza tym, żeby ci mężczyźni mieli frajdę". Odpowiedział jej Zbigniew Boniek. „Jak ja się na ... „Będzie pełno potłuczonych butelek, zdemolowanych przystanków, ludzi zarażonych chorobami wenerycznymi i kobiet przywiezionych do seksusług” - taką opinię na antenie Polskiego Radia kilka tygodni temu wyraziła Kazimiera Szczuka. Feministce piłka ...

Boniek - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - boniek. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: boniek, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. boniek w naszej wyszukiwarce.

facebook