Bogaci - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - bogaci. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: bogaci, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. bogaci w naszej wyszukiwarce.

Krzysztof Rybiński: Dlaczego w Polsce biedni ludzie płacą wyższe podatki niż bogaci?

Krzysztof Rybiński: Dlaczego w Polsce biedni ludzie płacą wyższe podatki niż bogaci? System podatkowy w Polsce jest potwornie skomplikowany, pełen absurdalnych ulg. Próby jego naprawy przez zmianę artykułów przypominają przerobienie trabanta na sportowe BMW przez dodanie spoilera. W Polsce od lat dyskusja na temat właściwego systemu podatkowego jest merytorycznie ułomna, z dwóch powodów. Po pierwsze, gdy dyskutujemy o podatkach, w tym o liniowym lub progresywnym, to skupiamy ...

Bogaci - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - bogaci. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: bogaci, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. bogaci w naszej wyszukiwarce.

facebook