Biznesmeni - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - biznesmeni. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: biznesmeni, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. biznesmeni w naszej wyszukiwarce.

Irlandzcy biznesmeni w Indiach kupują na aukcjach dzieci, by ratować je przed stręczycielami

Irlandzcy biznesmeni w Indiach kupują na aukcjach dzieci, by ratować je przed stręczycielami Irlandzki dziennik „The Irish Independent” podaje, że irlandzcy biznesmeni kupują dzieci na aukcjach w bombajskiej dzielnicy czerwonych latarni, aby ratować je przed stręczycielami, którzy bogacą się, zmuszając je do prostytucji. O prawa tych dzieci walczy m.in. młody irlandzki menedżer sieci "Hard Rock Cafe" Marc Carey. Irlandczyk apeluje, aby „ciemne, okrutne i nieludzkie” warunki, w jakich dzieci są przetrzymywane pokazać światu. ...

Biznesmeni - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - biznesmeni. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: biznesmeni, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. biznesmeni w naszej wyszukiwarce.

facebook