Bioinżynieria - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - bioinżynieria. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: bioinżynieria, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. bioinżynieria w naszej wyszukiwarce.

Zmutować ludzi dla ratowania klimatu

Zmutować ludzi dla ratowania klimatu Ludzie powinni być genetycznie zmodyfikowani, żeby ratować planetę przed globalnym ociepleniem. Taka propozycja nie jest żartem, ale poważnym projektem rozważanym przez trzech bioetyków z New York University i Oxfordu. Ich tekst niebawem ukaże się na ... Dr Liao zapewnia, że w walce z globalnym ociepleniem trzeba wykorzystać bioinżynierię człowieka, bowiem porozumienia międzynarodowe czy inne środki już nie wystarczają do walki z globalnym ociepleniem. Co zatem proponuje ...

Bioinżynieria - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - bioinżynieria. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: bioinżynieria, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. bioinżynieria w naszej wyszukiwarce.

facebook