Biografia - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - biografia. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: biografia, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. biografia w naszej wyszukiwarce.

Putin może być homoseksualistą – przekonuje jego biograf. To bzdura odpowiada Kreml

Putin może być homoseksualistą – przekonuje jego biograf. To bzdura odpowiada Kreml Władimir Putin może być homoseksualistą – przekonuje w najnowszej biografii prezydenta Rosji politolog Stanislav Bielkovski. Jego zdaniem seks i płciowość są całkowicie obce prezydentowi. Według biografa informacje o kolejnych romansach, w tym także ostatni ze znaną gimnastyczką, miały być wykreowane przez sztab marketingowy prezydenta, by ukryć jego prawdziwe skłonności. Putin może być bowiem „utajonym ...

Biografia - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - biografia. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: biografia, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. biografia w naszej wyszukiwarce.

facebook