Bijatyka - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - bijatyka. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: bijatyka, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. bijatyka w naszej wyszukiwarce.

Dziewczyny kopią inne kobiety w warszawskim tramwaju a pasażerowie nie reagują. ZOBACZ!

Dziewczyny kopią inne kobiety w warszawskim tramwaju a pasażerowie nie reagują. ZOBACZ! Młody youtuber umieścił filmik na swoim koncie FB na którym widać, jak dziewczyny kopią inne. Powód? Jedne dziewczyny zwróciły uwagę innym, że źle się zachowują. A pasażerowie zero reakcji? Szok! Na filmie trwającym ponad półtorej minuty widać awanturujące się dziewczyny. Ajogr Ignacy, który opublikował nagranie w sieci twierdzi, że bójka zaczęła się, kiedy nastolatki zwróciły swoim rówieśniczkom uwagę na niewłaściwie ...

Bijatyka - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - bijatyka. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: bijatyka, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. bijatyka w naszej wyszukiwarce.

facebook