Biała księga - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - biała księga. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: biała księga, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. biała księga w naszej wyszukiwarce.

„Biała Księga” uzupełniona

„Biała Księga” uzupełniona Parlamentarny zespół badający przyczyny katastrofy smoleńskiej uzupełnił „Białą Księgę Tragedii Smoleńskiej”. Wkrótce ma się odbyć prezentacja dokumentu. Piotr Bączek informuje na blogu na portalu niezalezna.pl, że Księga została uzupełniona o relację rodzin katastrofy oraz innych świadków, którzy przyszli na posiedzenie zespołu.   „Biała Księga” została również uzupełniona ...

Biała księga - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - biała księga. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: biała księga, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. biała księga w naszej wyszukiwarce.

facebook