Bezbożnictwo - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - bezbożnictwo. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: bezbożnictwo, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. bezbożnictwo w naszej wyszukiwarce.

Tu nie chodzi o o. Bashoborę, ale o atak na Kościół i wierzących

Tu nie chodzi o o. Bashoborę, ale o atak na Kościół i wierzących Program wykluczania katolików z życia publicznego jest realizowany przez „Gazetę Wyborczą” niezwykle konsekwentnie. Po odstrzeleniu Chazana nadszedł czas na oczyszczenie telewizji z wątków religijnych. Afera jaką rozpętała „Gazeta Wyborcza” wokół wywiadu jakiego Krzysztofowi Ziemcowi udzielił o. John Bashobora jest tego najlepszym dowodem. Z czysto dziennikarskiego punktu widzenia niczego bowiem rozmowie tej nie da się ...

Bezbożnictwo - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - bezbożnictwo. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: bezbożnictwo, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. bezbożnictwo w naszej wyszukiwarce.

facebook