Badania księży - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - badania księży. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: badania księży, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. badania księży w naszej wyszukiwarce.

Ks. Sowa chce przebadać psychiatrycznie posłów. Zwłaszcza z Ruchu Palikota

Ks. Sowa chce przebadać psychiatrycznie posłów. Zwłaszcza z Ruchu Palikota - Ja również domagam się obowiązkowych badań. Z zakresu psychiatrii, dla wszystkich osób pełniących funkcje publiczne, w tym posłów i senatorów, a zwłaszcza dla posłów Ruchu Palikota - stwierdził ks. Kazimierz Sowa. - Ja również domagam się obowiązkowych badań. Z zakresu psychiatrii, dla wszystkich osób pełniących funkcje publiczne, w tym posłów i senatorów, a zwłaszcza dla posłów Ruchu Palikota, ponieważ ilość bzdur ...

Badania księży - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - badania księży. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: badania księży, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. badania księży w naszej wyszukiwarce.

facebook