Backmasking - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - backmasking. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: backmasking, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. backmasking w naszej wyszukiwarce.

Sławomir Hawryszczuk: „Dla części środowiska muzycznego wrogiem jest Jezus Chrystus”

Sławomir Hawryszczuk: „Dla części środowiska muzycznego wrogiem jest Jezus Chrystus” „Muzyczni idole odwrócili wszelkie hierarchie oraz przewartościowali myśl Judeo-chrześcijańską”. Z dr. Sławomirem Hawryszczukiem, autorem książki „Religia rocka” rozmawia Andrzej Lachowski z portalu Fronda.pl. Warto chyba zacząć od podstawowego pytania. Co tak naprawdę znaczy rock and roll i skąd wziął się ten termin? Słowo rock and roll pochodzi od angielskiego słowa kołysać się. Pojawiło ...

Backmasking - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - backmasking. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: backmasking, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. backmasking w naszej wyszukiwarce.

facebook