Autokar - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - autokar. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: autokar, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. autokar w naszej wyszukiwarce.

Tragiczny wypadek autokaru koło Warszawy. Są ofiary, prosimy o modlitwę w ich intencjach

Tragiczny wypadek autokaru koło Warszawy. Są ofiary, prosimy o modlitwę w ich intencjach Jak informuje tvnwarszawa.tvn24,pl na trasie lubelskiej autokar zderzył się z samochodem. Dwie osoby zginęły, około 10 jest rannych. Trasa jest nieprzejezdna w obu kierunkach. Prosimy o modlitwę! Pollicja poinformowała tvnwarszawa, że do wypadku doszło w miejscowości Wola Ducka. – Samochód osobowy zderzył się z autobusem – mówi Tomasz Oleszczuk ze stołecznej komendy. - Na miejscu trwa akcja ...

Autokar - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - autokar. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: autokar, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. autokar w naszej wyszukiwarce.

facebook