Astrologia - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - astrologia. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: astrologia, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. astrologia w naszej wyszukiwarce.

Gazeta.pl i Ministerstwo Pracy promują pogańskie zabobony?

Gazeta.pl i Ministerstwo Pracy promują pogańskie zabobony? Jeden z największych portali internetowych w Polsce postanowił zająć się niezwykle istotnym tematem i poważną profesją - wróżkarstwem, astrologią i tarotem. Oczywiście ze zrozumieniem. Na początek gazeta.pl przytacza definicje zawodu jaką znajdujemy na stronie Ministerstwa Pracy i Opieki Społecznej: "Astrolodzy, wróżbici i pokrewni opowiadają o wydarzeniach z przeszłości i przewidują przyszłe zdarzenia w życiu ...

Astrologia - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - astrologia. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: astrologia, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. astrologia w naszej wyszukiwarce.

facebook