Asteroida - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - asteroida. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: asteroida, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. asteroida w naszej wyszukiwarce.

Przed chwilą ogromna asteroida przeleciała "o włos" od Ziemi. Znaki na niebie?

Przed chwilą ogromna asteroida przeleciała Punktualnie o 22:07 potężna asteroida o nazwie 2014DX110 przeleciała bardzo blisko naszej planety. Informację o locie asteroidy podał dailymail.co.uk. Na Ukrainie płaczą ikony, na niebie zbliżają się asteroidy! Asteroida, która przeleciała blisko Ziemi miała średnicę 30 metrów i pędziła z zawrotną prędkością niemal 15 kilometrów na sekundę. Obiekt przeleciał bardzo blisko Ziemi, ale jak zapewniali specjaliści nie groziła ...

Asteroida - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - asteroida. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: asteroida, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. asteroida w naszej wyszukiwarce.

facebook