Aspartam - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - aspartam. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: aspartam, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. aspartam w naszej wyszukiwarce.

Pepsi Light zmienia skład, ale tylko w USA. Reszta, niech choruje na raka

Pepsi Light zmienia skład, ale tylko w USA. Reszta, niech choruje na raka Pepsi Light zmienia skład, ponieważ ludzie nie chcieli jej pić. Sprzedawana w USA będzie słodzona sukralozą i ma zastąpić dotychczas stosowany aspartam - poinformował koncern PepsiCo Inc. Nowe rozwiązanie ma na celu walkę o nowych klientów na przeżywającym kryzys rynku napojów niskokalorycznych. Jak informuje Market Watch „sprzedaż napojów niskokalorycznych spadła po tym, jak do ludzi docierają kolejne ...

Aspartam - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - aspartam. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: aspartam, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. aspartam w naszej wyszukiwarce.

facebook