Artur Górski - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Artur Górski. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Artur Górski, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Artur Górski w naszej wyszukiwarce.

Ś.P. Poseł dr Artur Górski odznaczony Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski

Ś.P. Poseł dr Artur Górski odznaczony Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski W Bazylice archikatedralnej św. Jana Chrzciciela w Warszawie odbyły się uroczystości pogrzebowe śp. Artura Górskiego. Poseł Prawa i Sprawiedliwości zmarł 1 kwietnia po wieloletniej walce z białaczką. W uroczystościach żałobnych uczestniczyli prezydent Andrzej Duda oraz przedstawiciele rządu i parlamentu, wśród nich m.in. premier Beata Szydło, marszałek Sejmu Marek Kuchciński oraz prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński. Na ...

Artur Górski - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Artur Górski. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Artur Górski, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Artur Górski w naszej wyszukiwarce.

facebook