Archidiecezja warszawska - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - archidiecezja warszawska. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: archidiecezja warszawska, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. archidiecezja warszawska w naszej wyszukiwarce.

Ks. Bartołd dla Fronda.pl o trzeciej rocznicy: Odczytuję comiesięczne Msze św. jako potrzebę serca

Ks. Bartołd dla Fronda.pl o trzeciej rocznicy: Odczytuję comiesięczne Msze św. jako potrzebę serca Ważne, że tych ludzi nie ubywa, a przychodzi ich na Eucharystię co miesiąc po kilka tysięcy – mówi portalowi Fronda.pl ks. Bogdan Bartołd, proboszcz Archikatedry warszawszawskiej. 0d trzech lat, od tej pierwszej Mszy świętej w dniu katastrofy smoleńskiej, widzę jak przychodzą ludzie z potrzeby serca, aby modlić się za ofiary katastrofy smoleńskiej, modlić za wszystkie ofiary. ...

Archidiecezja warszawska - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - archidiecezja warszawska. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: archidiecezja warszawska, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. archidiecezja warszawska w naszej wyszukiwarce.

facebook