Arabia - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - arabia. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: arabia, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. arabia w naszej wyszukiwarce.

Mufti chce zniszczenia kościołów chrześcijańskich

Mufti chce zniszczenia kościołów chrześcijańskich Mufti Abdul Aziz bin Abdullah, najwyższy sunnicki duchowny Arabii Saudyjskiej w trakcie spotkania w Kuwejcie stwierdził, że półwysep arabski jest tradycyjnie islamskim regionem i dlatego „należy zniszczyć wszystkie kościoły”. Chrześcijanie są oburzeni słowami duchownego.   Według Aziza bin Abdullaha jego pogląd wynika ze starej muzułmańskiej tradycji. Szejk wystąpił z takim wezwaniem po tym, jak rząd Kuwejtu ostrzegł przed możliwym wprowadzeniem zakazu wznoszenia kościołów. „Trzeba ...

Arabia - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - arabia. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: arabia, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. arabia w naszej wyszukiwarce.

facebook