Apostołowie - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Apostołowie. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Apostołowie, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Apostołowie w naszej wyszukiwarce.

PANIE, UMACNIAJ PAPIEŻA W OBRONIE NASZEJ ŚWIĘTEJ WIARY

PANIE, UMACNIAJ PAPIEŻA W OBRONIE NASZEJ ŚWIĘTEJ WIARY Dziś uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła: skały, na której Pan zbudował Kościół i tego, który nawracał pogańskie narody. Spraw, Boże, by Wikariusz Chrystusa szedł zawsze w ich ślady! Boże, Ty w swojej opatrzności uczyniłeś świętego Piotra głową Apostołów i na nim zbudowałeś swój Kościół, wejrzyj łaskawie na papieża Franciszka, i spraw, aby ustanowiony przez Ciebie następcą Piotra był ...

Apostołowie - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Apostołowie. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Apostołowie, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Apostołowie w naszej wyszukiwarce.

facebook