Antykatolicka propaganda - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - antykatolicka propaganda. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: antykatolicka propaganda, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. antykatolicka propaganda w naszej wyszukiwarce.

Ks. Jan Sikorski dla Fronda.pl: Pobicie pielgrzyma? Efekt lewackiej propagandy

Ks. Jan Sikorski dla Fronda.pl: Pobicie pielgrzyma? Efekt lewackiej propagandy Antykościelna propaganda to jedno, a drugie – szerzące się zło, królestwo szatana jest i działa gdzieś wśród nas i daje o sobie znać, także w taki krwawy sposób – mówi ks. Jan Sikorski. Portal Fronda.pl: Sytuacja pierwsza: 21-letni uczestnik pielgrzymki do Sanktuarium w Sianowie walczy o życie w gdańskim szpitalu, po brutalnym pobiciu przez czterech bandytów. Zdarzenie miało postać pobicia – nie bójki, ...

Antykatolicka propaganda - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - antykatolicka propaganda. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: antykatolicka propaganda, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. antykatolicka propaganda w naszej wyszukiwarce.

facebook