Antychrześcijaństwo - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - antychrześcijaństwo. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: antychrześcijaństwo, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. antychrześcijaństwo w naszej wyszukiwarce.

Przypomnijmy tym, którzy chcą imigrantów -islamistów w Polsce: Anjem Choudary: "Prawo szariatu zostanie wprowadzone także w Polsce"

Przypomnijmy tym, którzy chcą imigrantów -islamistów w Polsce: Anjem Choudary: Przypominamy wypowiedź radykalnego imama Choudaryego, który na początku tego roku mówił dla Fakt.pl: ""Jednego dnia prawo szariatu zostanie wprowadzone także w Polsce". "Jednego dnia prawo szariatu zostanie wprowadzone także w Polsce, bo wierzymy, że należy usunąć wszystkie opresyjne reżimy. Jeśli rządzi wami ktoś inny niż Allah, to jest to forma ucisku. Dzięki ...

Choroba umysłu czy opętanie? Aktor Pieczyński znów w akcji!!

Choroba umysłu czy opętanie? Aktor Pieczyński znów w akcji!! Aktor Krzysztof Pieczyński, znany w Polsce choćby z roli doktora Bruno z serialu "Na dobre i na złe" kolejny raz, w sposób bezdennie głupi mówi o Kościele. Pytanie: czy to objaw choroby, opętania czy .... W wywiadzie dla portalu Onet.pl, portalu który za wszelką cenę dostarcza Polakom takiej pożywki antyintelektualnej, Krzysztof Pieczyński mówi o Kościele, o tym, że kościół zawładnął duszami jak niewolnikami. Oto kilka ...

Antychrześcijaństwo - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - antychrześcijaństwo. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: antychrześcijaństwo, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. antychrześcijaństwo w naszej wyszukiwarce.

facebook