Antifa - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - antifa. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: antifa, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. antifa w naszej wyszukiwarce.

Wielki marsz przeciwko nacjonalizmowi? Raczej wielkie fiasko lewaków...

Wielki marsz przeciwko nacjonalizmowi? Raczej wielkie fiasko lewaków... Dziś w Warszawie odbył się pochód „antyfaszystów”. Miał być, jak zapowiadały mainstreamowe media, wielkim wydarzeniem, a okazał się… wielkim fiaskiem, na które przyszła garstka osób. Według relacji „Gazety Wyborczej”, w sobotnim marszu „Razem przeciwko nacjonalizmowi” wzięło udział nawet 1500 osób. Portal Niezalezna.pl donosi jednak, że manifestacja, zapowiadana jako wielkie wydarzenie, okazała się raczej wielkim fiaskiem, ...

Antifa - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - antifa. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: antifa, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. antifa w naszej wyszukiwarce.

facebook