Alicia Ortega - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Alicia Ortega. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Alicia Ortega, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Alicia Ortega w naszej wyszukiwarce.

Dziennikarka z Dominikany zeznawała ws. ks. Gila. "On będzie osądzony"

Dziennikarka z Dominikany zeznawała ws. ks. Gila. Alicia Ortega, dominikańska dziennikarka, która prowadziła śledztwo ws. pedofilii polskich księży przez trzy godziny składała zeznania w warszawskiej prokuraturze. " Prawda musi ujrzeć światło dzienne" - zapewniała dziennikarzy. Ortega, dominikańska dziennikarka, która prowadziła śledztwo ws. pedofilii polskich księży, złożyła w sobotę w warszawskiej prokuraturze zeznania. Ich treść nie została ujawniona, wiadomo jednak, że dziennikarka nie wierzy w wersję ...

Alicia Ortega - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Alicia Ortega. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Alicia Ortega, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Alicia Ortega w naszej wyszukiwarce.

facebook