Alarm bombowy - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - alarm bombowy. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: alarm bombowy, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. alarm bombowy w naszej wyszukiwarce.

Kraków zaatakowany. W Małopolsce alarmy bombowe!

Kraków zaatakowany. W Małopolsce alarmy bombowe! Jak dowiedziała się Wirtualna Polska, do 8 instytucji na terenie Krakowa i Nowego Sącza wysłano niepokojącego e-maila o treści "o 12 wybuchnie tu bomba i rozszerzy się wirus wąglika". Elżbieta Znachowska, pracownik zespołu prasowego policji w Krakowie, powiedziała, że „takie wiadomości otrzymały m.in. sekretariaty kilku prokuratur, konserwatora zabytków, urzędów skarbowych, Wzgórza Wawelskiego czy Wojskowych Komend Uzupełnień. W sumie 7 ...

Alarm bombowy - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - alarm bombowy. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: alarm bombowy, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. alarm bombowy w naszej wyszukiwarce.

facebook