Akcyza - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - akcyza. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: akcyza, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. akcyza w naszej wyszukiwarce.

PO chciała zarobić na wódce. Efekt? Budżet traci, wzrasta szara strefa

PO chciała zarobić na wódce. Efekt? Budżet traci, wzrasta szara strefa Platforma Obywatelska chciała wzmocnić budżet. Oczywiście – nakładając nowe podatki. Akcyza na wódkę wzrosła o 15 proc. Efekt? Pieniędzy wpłynęło mniej, niż przed rokiem. Wzrosła za to szara strefa. Rok 2014 będzie najgorszym rokiem dla branży spirytusowej – podaje wyborcza.biz. To efekt obłożenia wyrobów spirytusowych akcyzą większą o 15 proc. wraz z początkiem mijającego roku. Z tego powodu cena ...

Akcyza - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - akcyza. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: akcyza, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. akcyza w naszej wyszukiwarce.

facebook