Agnieszka Kołakowska - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Agnieszka Kołakowska. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Agnieszka Kołakowska, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Agnieszka Kołakowska w naszej wyszukiwarce.

Mamy do czynienia z nową, lewicową odsłoną antysemityzmu

Mamy do czynienia z nową, lewicową odsłoną antysemityzmu Potępia się stary antysemityzm, który nie jest dzisiaj specjalnie groźny, natomiast nowy antysemityzm- politycznie poprawny, lewicowy-jest przedstawiany jako antysyjonizm, jako słuszna walka przeciwko Izraelowi Publicystka Agnieszka Kołakowska w rozmowie z Telewizją Republika otwarcie przyznaje, że "świat pochłonęła propalestyńska propaganda lewicowych środowisk". Innymi słowy mamy do czynienia ze współczesnym antysemityzmem, którego nikt nie krytykuje. Dalej ...

Agnieszka Kołakowska - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Agnieszka Kołakowska. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Agnieszka Kołakowska, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Agnieszka Kołakowska w naszej wyszukiwarce.

facebook